#46 2008-08-25 22:19:20

Tarenten

Oddany sprawie szerzenia wiary

2967082
Skąd: ja się tu wziąłem?
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 286
Punktów :   

Re: Rubinki

Witamy, to na początek^^ Po drugie, jeżeli chodzi o najemnika to działa tak: istanieje cos takiego jak walki zakonów o posiadanie tzw. siedziby. Bo trzeba Ci wiedzieć, że jest taka mapa na której jest kilka zamków. Dowódcy zakonów walczą o owe zamki by je przejąć lub złupić. Wtedy wodzowie walczących zakonów mogą zatrudniać tzw. najemników, żeby wzmocnić swoje siły w walce o owe zamki. I tutaj na arene wchodzisz Ty^^ W tawernie masz takie pole, w którym wpisujesz ilość srebrników jakie możesz dostać za pomoc w bitwie o wyżej wymienione zamki. Gdy wpiszesz już ilość srebrników mieszczącą się w przedziale od do, np. (min: 130 | max: 1300) i naciśniesz "Raport żołnierza" musisz cierpliwie czekać, aż któryś z dowódców Cię wybierze^^ Pamiętaj jednak, że nie możesz wpisywać maksymalnej ilości srebrników, jeżeli Twoja postać nie jest jakąś super postacią. Nikt nie będzie płacił za Ciebie niewiadomo ile, podczas gdy Twoje staty są niskie i nie masz dobrego ekwipunku Jeżeli wytłumaczyłem nie dość jasno to przepraszam, ale niedawno wróciłem z Zakopanego i jestem zmęczony^^


"Nigdy nie rozmawiaj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a pózniej pokona doświadczeniem." xD
Pozdro!
http://tn3-1.deviantart.com/300W/fs5.deviantart.com/i/2005/128/b/0/Paladin_by_H_Minus.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzewóz osób Niemcy co je szynszyl psychoterapia Piła