#1 2007-10-25 15:40:53

Tarenten

Oddany sprawie szerzenia wiary

2967082
Skąd: ja się tu wziąłem?
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 286
Punktów :   

Kawały.

Tutaj opowiadamy sobie kawały, ale prosze bez żadnych świńskich kawałów   To ja może zaczne

Dwie blondynki idą i nagle widzą przed sobą przepaść. Jedna wyciąga latarkę z kieszeni i mówi:
- Ja zaświecę latarką nad przepaścią a Ty przejdziesz po świetle.
- Myślisz że jestem głupia? Ja wejdę a Ty zgasisz.



Jadą dwie blondynki pociągiem. Jedna mówi do drugiej:
- Patrz, jaki piękny las.
Na to druga:
- Nie widzę, bo mi drzewa zasłaniają



- Zawód ojca?
- Ojciec nie żyje.
- Ale kim był?
- Gruźlikiem.
- Ale co robił?!!
- Kaszlał.
- Ale z czego żył? Z tego się przecież nie żyje.
- No to przecież mówię, że nie żyje...



Komisja poborowa. Chłopak z trudem odczytuje z tablicy największą literę.
Lekarz decyduje:
- Zdolny do walki z czołgami.



Na komisji wojskowej pytają poborowego:
- Do you speak English?
- Hee?!
Pytają następnego:
- Do you speak English?
- Hee?!
I następnego:
- Do you speak Eglish?
- Yes, I do.
- Hee?!


"Nigdy nie rozmawiaj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a pózniej pokona doświadczeniem." xD
Pozdro!
http://tn3-1.deviantart.com/300W/fs5.deviantart.com/i/2005/128/b/0/Paladin_by_H_Minus.jpg

Offline

 

#2 2007-10-25 20:08:29

lord fabian

Moderator

status
7064799
Call me!
Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 61
Punktów :   
WWW

Re: Kawały.

hehe dobre teraz cos ode mnie

Na lekcji religii klasa szósta odkryła, że katechetka w młodości jeździła na motorze. Nie obyło się bez pytań:
Chłopak: A paliła pani gumy? (chodziło o zakręty)
Nauczycielka po chwili zastanowienia:
-Nie, u nas w domu zawsze węgiel był.

Szef pisze list do pracownika na wakacjach;
-PPPPPPPP
w odpowiedzi otrzymuje;
-DUPA
po przyjezdzie szef mowi do pracownika
-to ja tu panu elegancko Przez Przyznana Panu Premie Prosze Przyjechac Pospiesznym Pociagiem a pan mi u wulgaryzmy
-alez skad ja napisalem Dziekuje Uprzejmie Przyjade Autobusem


http://images32.fotosik.pl/54/b1bdf9e7f891bf55.jpg

Offline

 

#3 2007-10-25 21:51:57

Janczar

Uczeń

2299165
Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2007-04-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Kawały.

haha dobre


http://images32.fotosik.pl/54/b1bdf9e7f891bf55.jpg

Offline

 

#4 2007-10-25 22:08:46

Tarenten

Oddany sprawie szerzenia wiary

2967082
Skąd: ja się tu wziąłem?
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 286
Punktów :   

Re: Kawały.

Hehe, ten pierwszy jest genialny Zupełnie jak to moja katechetka... Ale teraz moje kawały

- Tato - spytał Jasiu - czy tę budowę ogrodzili, żeby nikt nie widział, co tam robią?
- Nie, synku, żeby nikt nie widział, że tam nic nie robią...


Przychodzi budowlaniec do majstra:
- Panie majstrze łopata mi się złamała!
- To się oprzyj o betoniarkę!


Generał armii Amerykańskiej przechwala sie przed generałem armii Rosyjskiej.
- Słyszałeś o Alpach?
- No, słyszałem.
- To my, Amerykańscy żołnierze, zbudowaliśmy je.
Chwila ciszy.
- A słyszałeś może, o Morzu Martwym?
- No, słyszałem.
- To my je zabiliśmy.


Synek do tatusia:
- Tatusiu, zrób, żeby słoniki biegały.
- Syneczku, słoniki są zmęczone.
- Tatusiu, błagam, zrób, żeby słoniki biegały.
- Syneczku, słoniki są naprawdę bardzo zmęczone. Cały dzień biegały na twoją prośbę.
- Tatusiu proszę! Proszę ostatni raz.
- No dobra, ale na dzisiaj ostatni raz, bo słoniki padną!
- Kooompaniaaaaa! Maski włóż! 3 okrążenia dookoła poligonu!


Po wykładzie Kapral opieprza żołnierza.
- I zapamiętaj: Oficer różni się od np. komety tym, że kometa to gwiazda z fajfusem, a oficer to fajfus z gwiazdami!


"Nigdy nie rozmawiaj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a pózniej pokona doświadczeniem." xD
Pozdro!
http://tn3-1.deviantart.com/300W/fs5.deviantart.com/i/2005/128/b/0/Paladin_by_H_Minus.jpg

Offline

 

#5 2007-10-26 18:17:14

lord fabian

Moderator

status
7064799
Call me!
Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 61
Punktów :   
WWW

Re: Kawały.

hehe ten o generalach dobry


http://images32.fotosik.pl/54/b1bdf9e7f891bf55.jpg

Offline

 

#6 2007-10-26 21:00:02

666streetrider

Podopieczny

Skąd: WAWA
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kawały.

A oto parę fajnych SMS-ów ::::

Jeśli jesteś teraz z dziewczyną, a jej oczy błyszczą, ma wilgotne usta, rozpalone ciało, szybko oddycha i cała drży to uciekaj, bo ma Malarie.

Nie smuć się!!! W twoim życiu są też pozytywne rzeczy!!! Np. Wynik testu na AIDS!!!

Telefon wykonał nieprawidłową operację w adresie x00v8 w module mobile.vxd. Wciśnij CTRL+ALT+DEL aby zrestartować.

Dzień dobry! Tu operator sieci. Limit Twoich darmowych minut został przekazany na cel charytatywny. Dziękujemy.

Jaka jest różnica między kobiecymi ustami a drzwiami od Trabanta? Odp: żadna! I to i to żeby zamknąć trzeba porządnie trzasnąć !!!

Wszystko straciłem bracie, przy pierwszym... szpagacie.

Gratulacje!! Wlasnie wygrales milion zlotych. Niestety nie mamy twojego adresu i nie mozemy wyslac Ci pieniedzy.

Dyrektor wchodzi rano do sekretariatu i pyta: - Jaki to dzisiaj mamy dzien, panno Kasiu?- Nieplodny, panie dyrektorze, nieplodny...

Kobieta jest mądrzejsza od mężczyzny, ale najwięcej rozumu musi zużyć, na to, by to ukryć.

Kobieta przychodzi jak tajfun - ciepła i wilgotna. Jak odchodzi zabiera dom i samochód. Zresztą jak można ufać komuś, kto krwawi 5 dni i nie umiera!

Sprzedam babę rocznik 1960. Używana, brak hamulców, lekko się prowadzi podgrzewane siedzenia, dwie poduszki, automatyczne ssanie, pełen Lifting, nie bita ...

Kobieta potrzebuje w życiu 4 zwierząt! JAGUARA w garażu, NOREK w szafie, TYGRYSA w łóżku i JELENIA do płacenia rachunków!

Lokuj wszystkie Twoje pieniądze w alkoholu - tam są one najbardziej oprocentowane!

Kiedy mężczyzna mówi do kobiety świństewka to jest to molestowanie seksualne, a kiedy kobieta mówi świństewka do mężczyzny to kosztuje 4,20 za minutę + VAT

Jeżeli weźmiemy pod uwagę przeistoczony energizm deizmu kreacyjno mistycznego to jego ortodoksyjność resublimuje wszelkie struktutalizmy egzystencjalne.

Każdy mak ma mak w mak sobie mak coś mak z mak naiwniaka mak i mak traci mak czas mak na mak głupoty mak (czytaj bez mak)

Szanowny kliencie - wygrałeś cygańskie dziecko. Jeżeli nie odbierzesz go w ciągu 14 dni przyślemy Ci całą rodzinę.

Dział kadr przypomina o badaniu kału i moczu. Celem badania jest sprawdzenie czy pracownik ma prace we krwi czy w dupie.

Superkonkurs z nagrodami!!! ######## - zdrap tutaj i zobacz, co wygrałeś!

Wyślij tą wiadomość do 1 osoby którą lubisz, do 1 której nienawidzisz i do 1 z która chciałbyś się przespać. A teraz zastanów się dlaczego wysłałem Ci tę wiadomość ...

Podążaj za strzałkami...=> => => => => => => => => => => => => => => => => => => => => => ... Czy Ty musisz przeczytać każdą głupotę, którą Ci przyślą?!

UWAGA - Twój telefon złapał właśnie wirusa, który wykasował Ci książkę telefoniczną.

Są ludzie, którzy się denerwują kiedy ptak im nasra na głowę. Zamiast się cieszyć, że słonie nie potrafią latać.

UWAGA!!! W tej chwili Twój mózg zostanie zoptymalizowany do wydajniejszej pracy!!! Proszę czekać ......................................................... Wynik operacji: Mózgu nie znaleziono!

Tu kontrola snu. Śpisz dobrze? Nie jest ci zimno? Nie łazi po tobie robak? Nie śnią ci się koszmary? OK - śpij dalej. Za godzinę znowu to skontrolujemy.

Mam dla Ciebie prezent. Pana Tadeusza. Wysyłam Ci go SMS-em.

Piszę do Ciebie, bo nie mam co robić. Kończę, bo nie mam co pisać.

To jest sms szczęścia... Wyślij go do 5 osób, a spotka Cię szczęście! Bożena W. wysłała i wygrała pralkę, Bogdan W. nie wysłał i urwało mu nogę...

Szczególne zainteresowanie człowieka drugim człowiekiem bywa najczęściej przyczyną powstania trzeciego.

INFO: Od dzisiaj policja drogowa za pomocą sieci nadajników GSM może dokładnie określić prędkość kierowcy prowadzącego rozmowę telefoniczną.

Jeśli powiem o pieluszkach Pampers, że są do dupy, to będzie to reklama, antyreklama, czy może rzetelna informacja?

KONSTANTYNOPOLITANECZKA.... Jeżeli w cięgu 20 sekund nie podasz dłuższego słowa w języku polskim to wyłączymy Ci telefon!!!

Sms, który czytasz kosztował mnie 50gr. Musisz zwrócić mi teraz te pieniądze. Czas i miejsce zależy od ciebie.

Chcesz przeczytać tego SMS-a to przewijaj...




dalej...




dalej...




dalej...




dalej...





widze że nie masz nic do roboty skoro masz czas sie bawić komórka!


... miejsce Polska, system samowolka
cel to forsa, w tym tkwi sekret
biorę co los da, życia made in Polska
to jest moje miejsce bo kocham to miejsce

Offline

 

#7 2007-10-30 22:44:23

Tarenten

Oddany sprawie szerzenia wiary

2967082
Skąd: ja się tu wziąłem?
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 286
Punktów :   

Re: Kawały.

Hehe, niezłe szczególnie z tym zdrapywaniem

Mecz Polska - Brazylia. Piłkarze Brazylii wchodzą do szatni. Patrzą, a tam tylko jedna koszulka - dla Ronaldinho. No to mówią mu:
- Ronaldinho, dobra będziesz grał sam.
Reszta drużyny poszła do pubu na piwo. Ronaldinho sam bez bramkarza nieźle się spisuje. Reszta drużyny w pubie po jakimś czasie włącza telegazetę, żeby zobaczyć, jaki wynik. A tam: 0:1 (34` Ronaldinho). No to się cieszą. Jakiś czas później patrzą, a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83` Rasiak). Następnego dnia spotykają się z Ronaldinho i pytają:
- Ej, stary, czemu strzelili ci bramkę? Przecież tak dobrze ci szło?
- No wiecie panowie - odpowiada Ronaldinho - w 46` dostałem czerwoną kartkę.


Kolega do kolegi:
- Dlaczego wszyscy się tak cieszą, że Polska wygrała 2012 Euro? Przecież to niecałe 8000 złotych!


Transmisje z meczów EURO 2012 transmitowane będą codziennie po modlitwie wieczornej w telewizji "Trwam".


Nauczyciel napisał w dzienniczku uczennicy:
- Pańska córka Zosia jest nieznośną gadułą.
Nazajutrz dziewczynka przyniosła dzienniczek z adnotacją ojca:
- To pestka gdyby pan słyszał jej matkę!


Jaka jest najseksowniejsza kobieta na świecie?
Odpowiedź:
Nauczycielka, bo:
1. ma klasę
2. ma okres dwa razy do roku
3. stawia pałę w dwie sekundy
4. potrafi pieprzyć 45 minut bez przerwy


Jak zająć programistę?
- Przeczytaj zdanie poniżej.
- Przeczytaj zdanie powyżej.


Napis na grobie informatyka:
"kowalski.zip"


- Ludzie! Oderwijcie się od tego komputera, tam też jest świat, ptaszki ćwierkające, piwo, dziewczyny...
- Gdzie? Za firewall`em?

Nałogowcowi komputerowemu spadła na ulicy na głowę cegła.
- Tetris..(pomyślał)

Cześć tato - mówi syn do ojca informatyka, wchodząc do mieszkania. Wróciłem.
- Cześć synu. Gdzie byłeś? - mówi ojciec, nie odrywając oczu od komputera.
- W wojsku tato.

Rozmawia dwóch informatyków, jeden mówi do drugiego:
- Słuchaj, może pożyczysz mi 500 PLN, no powiedzmy 512 tak dla równego rachunku.

– Dlaczego programista na umycie głowy zużywa całą butelkę szamponu?
– Bo w instrukcji jest napisane: nałożyć, spłukać, czynność powtórzyć.


Inżynierowie: mechanik, chemik i informatyk jadą jednym samochodem. Nagle silnik prycha, buczy, silnik gaśnie, auto staje.
- To coś z silnikiem - mówi mechanik.
- Myślę, że paliwo jest złej jakosci - stwierdza chemik.
- Wysiądźmy i wsiądźmy, może to pomoże - mówi informatyk.


"Nigdy nie rozmawiaj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a pózniej pokona doświadczeniem." xD
Pozdro!
http://tn3-1.deviantart.com/300W/fs5.deviantart.com/i/2005/128/b/0/Paladin_by_H_Minus.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl