#1 2007-04-27 22:43:36

Radsament

Nowicjusz

8267130
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 15
Punktów :   

co to jest quest

no właśnie jak w tytule co to jest ten quest i na czym polega co trzeba do niego mieć jak długo sie go robi, czyli chciał bym wiedzieć o nim wszystko:D


Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Ne puero gladium-nie dawaj dziecku miecza.
A jesli komu droga bliska do CHWAŁY, to tylko tym co idą na śmierć AVE:)

Offline

 

#2 2007-04-27 23:04:59

Efrata

Moderator

8430556
Zarejestrowany: 2007-04-11
Posty: 31
Punktów :   

Re: co to jest quest

Pierwszy quest robiony u babki w Devias (chwilowo nie pamiętam od jakiego to lvla ale sprawdzę;). Trzeba odszukać Scroll of Emperor (szukać między innymi w Atlans). Po oddaniu jej tego trzeba przynieść jej jeszcze opcjonalnie: Tears of Elf (jeśli jesteś elfem), Soul of Prophet (dw), Broken Sword(dk) - szukać w Lost Tower. Po oddaniu jest zmiana klasy postaci.

Drugi quest robiony u Marlona (różnie stoi w zalezności od nastroju) ale nie chce mi sie teraz tego opisywać^^

Pierwszy quest masz na 150 lvlu a ten drugi na 220. Reszte już Efrata wyjaśniła od A do Z             ~ HiroBT ~


I am MorningStar...
"snwod dna spu ynam os
My heart's a battleground" Sanctuary Utada Hikaru

http://img383.imageshack.us/img383/9126/yuna4copyye1.jpg

Offline

 

#3 2007-04-28 15:00:23

Radsament

Nowicjusz

8267130
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 15
Punktów :   

Re: co to jest quest

no fajnie ale jak ja mam znaleść ten Broken Sword nigdy z czyms takim się nie spotkałem wiec nie bardzo wiem jak wygląda a do tego jeszcze dochodzi Scroll of Emperor to już totalnie nie mam o tym pojęcia


Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Ne puero gladium-nie dawaj dziecku miecza.
A jesli komu droga bliska do CHWAŁY, to tylko tym co idą na śmierć AVE:)

Offline

 

#4 2007-04-28 15:45:32

HiroBT

Administrator - Założyciel (Obrońca Wiary)

1623713
Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 2007-04-10
Posty: 320
Punktów :   

Re: co to jest quest

Tu masz odpowiedzi (co prawda po ang. ale chodzi o obraz nie o treść bowiem to już Efrata wyjaśniła )
http://www.globalmuonline.com/Maps_quests.php?sub=2
Jak podejmujesz Quest to po prawej stronie w okienku rozmowy będziesz miał pokazane jak to wygląda oraz napisane gdzie tego szukać.


HiroBT - Rycerz na wieki

http://img441.imageshack.us/img441/7247/hirobtbkpoegnanieta8.png

W imię Honoru i Sprawiedliwości;
Ku Chwale i Zaszczytom;
Oraz za Dame mego serca
http://www.youtube.com/watch?v=XoyUSrWZPWE
Walczył będę do końca, w obronie mej ukochanej i swoich przekonań.
A oto co czeka każdego kto ośmieli się napaść na me królestwo.
http://www.youtube.com/watch?v=g_2Lz1DXNZQ
I nawet gdy zgine w walce jak bohater to zostanie po mnie wspomnienie, które poprowadzi mych przyjacół do zwycięstwa.
http://www.youtube.com/watch?v=JiC4eMIMFe8

Offline

 

#5 2007-04-28 17:57:51

Radsament

Nowicjusz

8267130
Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 15
Punktów :   

Re: co to jest quest

dzięki hiro tłumaczenie zajmie kilka sekundek moze teraz sobie poradze. ale mam jeszcze jedno pytanie? czy kazda postać ma ograniczony limit lvl?????


Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Ne puero gladium-nie dawaj dziecku miecza.
A jesli komu droga bliska do CHWAŁY, to tylko tym co idą na śmierć AVE:)

Offline

 

#6 2007-04-28 18:03:51

Efrata

Moderator

8430556
Zarejestrowany: 2007-04-11
Posty: 31
Punktów :   

Re: co to jest quest

Nie jestem pewna o co Ci chodzi. Postacie na globalu rozwija sie do 400 lvl bez względu na postać.

I pamiętaj żeby questa robić samemu, jak będziesz w pt to nic nie wypadnie.

Ostatnio edytowany przez Efrata (2007-04-28 18:04:57)


I am MorningStar...
"snwod dna spu ynam os
My heart's a battleground" Sanctuary Utada Hikaru

http://img383.imageshack.us/img383/9126/yuna4copyye1.jpg

Offline

 

#7 2007-06-16 14:16:54

Tragaskis

Uczeń

10219644
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 27
Punktów :   

Re: co to jest quest

Nom, pierwszego questa na 150lvlu, trzeba pogadać z babką przy saniach w devias, z taką zakapturzoną, a pierwszy i drugi quest to mniej więcej tak wygląda:
"Quest 1 - Zadanie 1:

Podstawowe postacie DK, DW, Fairy Elf muszą mieć przynajmniej 150 lvl aby rozpocząć quest.
Musisz porozmawiać z Priestess Sevina żeby aktywować zadanie. Priestess Sevina znajduje się w Devias.

Zadanie składa się z dwóch części i obydwie muszą zostać wykonane żeby awansować.

Pierwsza część zadania wymaga zapłacenia 1 miliona zen i odnalezienia Scroll of Emperor. Scroll of Emperor może wypaść z potwora w Lost Tower i wyższych mapach. Po znalezieniu Scroll of Emperor, gracz musi go zwrócić do Priestess Sevina i przyjąć drugą część zadania. W nagrodę za odnalezienie Scroll of Emperor, Priestess Sevina da Ci 10 punktów.

Druga część zadania wymaga zapłacenia 2 milionów zen i przyjęcia następnego zadania: Odnalezienia następujących przedmiotów dla poszczególnych klas postaci: (Broken Sword - Dark Knight, Soul of Wizard - Dark Wizard, Tear of Elf - Fairy Elf). Przedmioty potrzebne do wykonania tego zadania mogą wypaść z potworów w Lost Tower 7. Po zwróceniu przedmiotu do Priestess Sevina zadanie zostanie wykonane. Priestess Sevina za zwrócenie przedmiotu da Ci 10 punktów i podniesie klasę Twojej postaci według schematu:

Dark Knight -> Blade Knight
Dark Wizard -> Soul Master
Fairy Elf -> Muse Elf

Quest 2 - Zadanie 2:

Po osiągnięciu 220 poziomu z już wcześniej podniesioną klasą postaci (Wymagane!), Marlon zezwoli na podjęcie następnego zadania "Hero Status".

Marlon daje jedno zadanie dla Soul Master'a i Muse Elfa i dwa zadania dla Blade Knighta.
Pierwsze zadanie wymaga zapłacenia 2 milionów zen i odnalezienia Ring Of Glory. Ring Of Glory można odnaleźć na terenie Tarkan'u. Po odnalezieniu Ring Of Glory musisz go zwrócić do Marlona żeby ukończyć zadanie. W nagrodę otrzymamy dodatkowy punkt na poziom (zamiast 5 podstawowych będziesz otrzymywał od tej pory 6 punktów). Jeżeli zadanie wykonasz na poziomie 250 otrzymasz 30 dodatkowych punktów.

Dla Blade Knighta, Marlon oferuje dodatkowe zadanie w celu nauki zdolności COMBO. Poprosi Cię o odnalezienie Dark Stone'a. Przyjęcie zadania wymaga zapłacenia 3 milionów zen. Dark Stone może zostać znaleziony na terenie Tarkan'u, wypada z potworów. Po zwróceniu Dark Ston'a do Marlona w nagrodę otrzymamy COMBO skill."

Info zaczerpnięte z forum globala, zatem jak cosik to tam odsyłam, ale najlepsze, że po polsku^^. A wymagane itemy dropią dopiero jak uaktywnisz questa, dlatego się wcześniej nie idzie z nimi spotkać.

P.S. Ostatnio sam robiłem questa. Najwięcej czasu zajęło mi chyba łażenie po kasę do depo ^^. Scroll zajmuje jedno okienko i jest jak mała książeczka do nabożeństwa, koloru niebiesko-złotego... Szybko wypada w lost tower 3, tam niby ona mówi, że w atlans, dungeonie i lost tower może być, ale wszystkie lokacje sprawdzałem i scroll leci dosłownie po 4 mobie w lost tower 3, a nie nasiekałem się mobów wszędzie i nic. Potem tego scrolla się jej zanosi i ona dodaje 10ptk do rozdania, a druga część questu nie zaczyna się sama. To działa tak, że jak zrobisz pierwszą cześć, to możesz sobie dać odsapnąć, bo drugi etap się sam nie włączy. Ale bądźmy szczerzy to kosztuje 2mln żeby aktywować. Potem lecisz do lost tower 7 i szukasz takiego małego (na dwa, czy trzy okienka) mieczyka, co jak dla mnie to wyglądał jak topór, ale mniejsza o to ^^. Jak ci wpadnie w łapki (polecam bić samych podpalaczy, mnie poleciał z 6 chyba) to lecisz znowu do kobitki i gadasz z nią, a ona dodaje kolejne 10 ptk do rozdania i podnosi ci klasę postaci.
UWAGA:
Można mieć buffa, tylko party zabronione, i jak ktoś ci killuje moby to też nie poleci, bo trzeba je samemu ubić.

Ostatnio edytowany przez Tragaskis (2007-07-05 20:36:25)


Biegnąc przez mrocznej mej duszy ostępy
Poznaję na nowo świat mój kopnięty.
Jeżeli Łaskawca da mi czas co wciąż mi ucieka,
To na zdrajców Bractwa śmierć rychła czeka.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzewóz osób Niemcy co je szynszyl psychoterapia Piła