#1 2007-06-27 18:08:24

Arijen

Podopieczny

Zarejestrowany: 2007-04-12
Posty: 4
Punktów :   

CO DALEJ ???

Ostatnimi czasy, czyli przez około 2-3 tygodnie troche mnie nie było, ze względu na pracę. Teraz będę częściej.

Mimo wszystko pozostaje fakt, że gra coraz mniej osób. Potrzebanb nam jest koniecznie odbudowa. Jeśli to nie nastapi, nie będzie jak ładować lvli i niedługo nie będzie nawet z kim grać a z wielkiego wymarzonego sojuszu zostanie gruz i to nawet tego [gruzu] nie będzie wiele.

Nic więcej nie mam do dodania.

Offline

 

#2 2007-06-28 09:56:05

Tragaskis

Uczeń

10219644
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 27
Punktów :   

Re: CO DALEJ ???

Arijen nie płakutaj, moi są codziennie, ja zwykle też byłem, ale mam ten wyjazd dzisiaj i się musiałem do niego odpowiednio przygotować, razem z Mateuszem (Yangpl, Asmodeuss itp) pracujemy nad gildiowym EE. Tzn. zakładamy nowe konto i bez reloga, on podbije lvlki do 150 lvlu, a potem głowy sojuszu dostaną namiary na konto z EE. Mnie nie będzie teraz jakoś może nawet i tydzień, ale jak wrócę zamierzam dobić te 3 lvlki i zrobić pierwszego questa. Akurat się tak głupawo złożyło, że ja out, a tu exp x7. I tak: jest x7, nie x6 tak, że niby przez te gole, tylko x7 i to z jakiegoś tam powodu, ale nie dogadałem się z kumplem, bo musiałem mykać.
A sojusz nie podupadnie, dopóki chociażby jedna osoba ciągle gra. Takie jest moje zdanie, można się z nim nie zgadzać, ale dopóki chociażby jedna osoba reprezentuje się w naszych barwach i jest dostępna na mu, to ani sojusz ani gildia nie popadną w zgliszcza.
Jak wrócę może nadrobię zaległości. Tymczasem życzę wszystkim udanego weekendu i mniej trosk
Narka

Ostatnio edytowany przez Tragaskis (2007-06-28 09:57:24)


Biegnąc przez mrocznej mej duszy ostępy
Poznaję na nowo świat mój kopnięty.
Jeżeli Łaskawca da mi czas co wciąż mi ucieka,
To na zdrajców Bractwa śmierć rychła czeka.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl